Hakkımızda

TEK-KAL;  Günümüzün gelişen teknolojisi ve artan kalite standartları ile birlikte insan sağlığını direkt ilgilendiren teşhis ve tedavi cihazlarının doğru çalışmasının öneminden yola çıkarak kurulmuştur.                                                        
TEK-KAL; Medikal cihazların test ve kalibrasyon sistemleri konusunda dünya lideri olan firmaların test cihazlarını kullanarak sağlık kuruluşlarında bulunan tüm cihazların ulusal ve uluslar arası standartlara göre elektriksel güvenlik testlerini,  yoğun bakım ünitesi, ameliyathane ve laboratuar ağırlıklı cihazların test ve kalibrasyonlarını yapmaktadır.                                                        
TEK-KAL; Dünya lideri markaların test ve analiz cihazlarının temsilciliğini yapmakta olup klinik mühendisliği çalışmaları ile laboratuarların donanım eksikliklerini tamamlamasına yardımcı olur.                                                        
TEK-KAL;  Kuruluşların personellerinin teknolojik cihazlara uyumlarının sağlanması için etkin eğitimler vermektedir.                                                        
TEK-KAL; Türkiye piyasasının durumunu iyi analiz eden yapısı, sektörün gelişen teknolojik cihazları için bulduğu çözümler, esneklik ve dinamikliği ile kısa sürede müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.                                                        
TEK-KAL; Tarafsız, bağımsız, güvenilir, gizlilik kurallarına bağlı prensipleri ve uzmanlaşmış, profesyonel kadrosu ile müşterilerinin iş ortağı olarak sürekli kuruluşların verimli bir üyesi olmayı amaç edinmiştir.  

Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil